Barhan Gıda

BARHAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş

1981’den beri süregelen tecrübe ve vizyonumuzla, Gümüşova Düzce’de 20.000 m2’lik açık arazi üzerine kurulu 9.000 m2’lik kapalı alandaki fabrikamızda reçel üretimini en son teknolojileri kullanarak gerçekleştiriyoruz. Uzmanlaşmış üretim kadromuz, ISO22000 ile ISO9000 yönetim standartları ışığında toplam kalite anlayışımız, BRC belgeli gıda güvenliği anlayışımız, HACCP standartlarımız, modern teknolojimiz, araştırma-geliştirme laboratuvarımız, nitelikli ve sorumluluk sahibi personelimizle, dünya hijyen standartlarına uygun ve el değmeden ürettiğimiz kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi tüketicilerle paylaşıyoruz.

Reçel ve marmelat çeşitlerinden oluşan ürün yelpazesini gün geçtikçe zenginleştirerek tüketicilere kaliteli ürünler sunuyoruz. Her zaman en mükemmeli elde etme ilkemiz sayesinde, yılda %20 büyüyerek sektörümüzün öncüleri arasında yer alıyoruz. Hem Barhan Gıda’ya hem de sektörümüze artı değerler ekleyen ürünlerimizi daha geniş kitlelere sunmak için en doğru yatırımları yaparak farklılığımızı hayata ekliyoruz.

Fruppa, Miredo ve Purity gibi markalarımızın yanı sıra birçok değerli üreticiye ara mamullerimizle kaliteli hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin önde gelen çikolata ve dondurma üreticileri, pastaneleri ve yemek fabrikalarına endüstriyel marmelat ve jel sağlıyoruz. Bunun yanı sıra iç ve dış pazarlardaki zincir mağaza ve firmalar için private label (özel markalı) reçel üretiyoruz.

Barhan Gıda olarak bugün 35 ülkeye ihracat yapmaktayız. Türkiye ve dünyanın ilk yüksek meyve oranlı reçeli Fruppa ihracatta en önemli ürünümüz konumundadır. Bununla birlikte, Miredo ve Purity marka reçel çeşitlerimizle de kalitemizi yurtdışındaki tüketicilerle buluşturuyoruz.

Bugün ve gelecekte, Barhan Gıda kalitesini tüm Türkiye ve dünyayla paylaşmak için değerlerimizden ödün vermeden büyümeye devam edeceğiz.